RL1218-472-R
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL1218-472-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 4.7MH 322MA 5.46 OHM
listoch: RL1218-472-R.pdf
  • správa
Špecifikácie RL1218-472-R
Číslo dielu RL1218-472-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 4.7MH 322MA 5.46 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 71164 pcs Dátový hárok RL1218-472-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.480" Dia (12.20mm)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 10kHz indukčnosť 4.7mH
Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 400kHz
Detailný popis 4.7mH Unshielded Wirewound Inductor 322mA 5.46 Ohm Max Radial DC odpor (DCR) 5.46 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 322mA Aktuálny - Sýtosť 457mA