RL1218-8R2-R
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL1218-8R2-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 4.75A 25 MOHM TH
listoch: RL1218-8R2-R.pdf
  • správa
Špecifikácie RL1218-8R2-R
Číslo dielu RL1218-8R2-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 8.2UH 4.75A 25 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 58783 pcs Dátový hárok RL1218-8R2-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.480" Dia (12.20mm)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 10kHz indukčnosť 8.2µH
Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 25MHz
Detailný popis 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 4.75A 25 mOhm Max Radial DC odpor (DCR) 25 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 4.75A Aktuálny - Sýtosť 10.7A