RL1218-682-R
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL1218-682-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 6.8MH 263MA 8.2 OHM TH
listoch: RL1218-682-R.pdf
  • správa
Špecifikácie RL1218-682-R
Číslo dielu RL1218-682-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 6.8MH 263MA 8.2 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 55052 pcs Dátový hárok RL1218-682-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.480" Dia (12.20mm)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 10kHz indukčnosť 6.8mH
Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 360kHz
Detailný popis 6.8mH Unshielded Wirewound Inductor 263mA 8.2 Ohm Max Radial DC odpor (DCR) 8.2 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 263mA Aktuálny - Sýtosť 379mA