RL1218-562-R
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL1218-562-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 5.6MH 305MA 6.11 OHM
listoch: RL1218-562-R.pdf
  • správa
Špecifikácie RL1218-562-R
Číslo dielu RL1218-562-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 5.6MH 305MA 6.11 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 65434 pcs Dátový hárok RL1218-562-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.480" Dia (12.20mm)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 10kHz indukčnosť 5.6mH
Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 400kHz
Detailný popis 5.6mH Unshielded Wirewound Inductor 305mA 6.11 Ohm Max Radial DC odpor (DCR) 6.11 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 305mA Aktuálny - Sýtosť 418mA