RL1218-221-R
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL1218-221-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 220UH 1.53A 241 MOHM
listoch: RL1218-221-R.pdf
  • správa
Špecifikácie RL1218-221-R
Číslo dielu RL1218-221-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 220UH 1.53A 241 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 61114 pcs Dátový hárok RL1218-221-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.480" Dia (12.20mm)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 10kHz indukčnosť 220µH
Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 2MHz
Detailný popis 220µH Unshielded Wirewound Inductor 1.53A 241 mOhm Max Radial DC odpor (DCR) 241 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.53A Aktuálny - Sýtosť 2.1A