PTKM100R-59H
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM100R-59H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH
listoch: PTKM100R-59H.pdf
  • správa
Špecifikácie PTKM100R-59H
Číslo dielu PTKM100R-59H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12946 pcs Dátový hárok PTKM100R-59H.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.100" Dia (27.94mm)
tienenie Shielded séria PTKMR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM100R-59H BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 100µH Výška - sedenie (Max) 0.475" (12.06mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2MHz Detailný popis 100µH Shielded Toroidal Inductor 4.9A 44 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 44 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 4.9A
Aktuálny - Sýtosť 2.4A