PTKM100R-40SM
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM100R-40SM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100UH 1.6A 160 MOHM
listoch: PTKM100R-40SM.pdf
  • správa
Špecifikácie PTKM100R-40SM
Číslo dielu PTKM100R-40SM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 100UH 1.6A 160 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9537 pcs Dátový hárok PTKM100R-40SM.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.570" L x 0.560" W (14.48mm x 14.22mm)
tienenie Shielded séria PTKMR-SM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená PTKM100R-40SM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 100µH Výška - sedenie (Max) 0.400" (10.16mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 6MHz Detailný popis 100µH Shielded Toroidal Inductor 1.6A 160 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 160 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.6A
Aktuálny - Sýtosť 400mA