PTKM100R-121H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM100R-121H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100UH 3.24A 65 MOHM TH
listoch: PTKM100R-121H.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PTKM100R-121H
Číslo dielu PTKM100R-121H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 100UH 3.24A 65 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11461 pcs Dátový hárok PTKM100R-121H.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.820" Dia (20.83mm)
tienenie Shielded séria PTKMR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM100R-121H BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 100µH Výška - sedenie (Max) 0.400" (10.16mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2MHz Detailný popis 100µH Shielded Toroidal Inductor 3.24A 65 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 65 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.24A
Aktuálny - Sýtosť 1.6A