PTKM100R-50H
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM100R-50H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100UH 3.14A 55 MOHM TH
listoch: PTKM100R-50H.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PTKM100R-50H
Číslo dielu PTKM100R-50H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 100UH 3.14A 55 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11686 pcs Dátový hárok PTKM100R-50H.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.625" Dia (15.87mm)
tienenie Shielded séria PTKMR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM100R-50H BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 100µH Výška - sedenie (Max) 0.300" (7.62mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 4MHz Detailný popis 100µH Shielded Toroidal Inductor 3.14A 55 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 55 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.14A
Aktuálny - Sýtosť 500mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PTKM100R-121VM
PTKM100R-121VM
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 100UH 3.24A 65 MOHM TH
Skladom: 7293 pcs
Stiahnuť ▼: PTKM100R-121VM.pdf
RFQ
PTKM100R-50
PTKM100R-50
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 100UH 3.14A 55 MOHM TH