PTKM100R-894H
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM100R-894H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH
listoch: PTKM100R-894H.pdf
  • správa
Špecifikácie PTKM100R-894H
Číslo dielu PTKM100R-894H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12765 pcs Dátový hárok PTKM100R-894H.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.300" Dia (33.02mm)
tienenie Shielded séria PTKMR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM100R-894H BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 100µH Výška - sedenie (Max) 0.650" (16.51mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2MHz Detailný popis 100µH Shielded Toroidal Inductor 8A 23 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 23 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 8A
Aktuálny - Sýtosť 3.5A