PTKM10R-121VM
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM10R-121VM
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10UH 8.27A 10 MOHM TH
listoch: PTKM10R-121VM.pdf
  • správa
Špecifikácie PTKM10R-121VM
Číslo dielu PTKM10R-121VM Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 10UH 8.27A 10 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7296 pcs Dátový hárok PTKM10R-121VM.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.800" L x 0.500" W (20.32mm x 12.70mm)
tienenie Shielded séria PTKMR-VM
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM10R-121VM BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 10µH Výška - sedenie (Max) 0.975" (24.76mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 20MHz Detailný popis 10µH Shielded Toroidal Inductor 8.27A 10 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 10 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 8.27A
Aktuálny - Sýtosť 5.3A