PTKM10R-121
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTKM10R-121
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10UH 8.27A 10 MOHM TH
listoch: PTKM10R-121.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PTKM10R-121
Číslo dielu PTKM10R-121 Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 10UH 8.27A 10 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9877 pcs Dátový hárok PTKM10R-121.pdf
typ Toroidal tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.820" Dia x 0.400" W (20.83mm x 10.16mm)
tienenie Shielded séria PTKMR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená PTKM10R-121 BULK 100 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 10µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 20MHz Detailný popis 10µH Shielded Toroidal Inductor 8.27A 10 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 10 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 8.27A
Aktuálny - Sýtosť 5.3A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PTKM100R-894
PTKM100R-894
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH
Skladom: 8866 pcs
Stiahnuť ▼: PTKM100R-894.pdf
RFQ
PTKM10R-121H
PTKM10R-121H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 10UH 8.27A 10 MOHM TH
Skladom: 12866 pcs
Stiahnuť ▼: PTKM10R-121H.pdf
RFQ
PTKM10R-121VM
PTKM10R-121VM