LDU5660S1000-WD
XP PowerXP Power
LDU5660S1000-WD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LDU5660S1000-WD
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu LED DRIVER CC BUCK 2-56V 1A
listoch: LDU5660S1000-WD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie LDU5660S1000-WD
Číslo dielu LDU5660S1000-WD Výrobca XP Power
popis LED DRIVER CC BUCK 2-56V 1A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10146 pcs Dátový hárok LDU5660S1000-WD.pdf
závažia 0.049 lb (22.23g) Napätie - výstup 2 ~ 56 V
Napätie - vstup (min) 9V Napätie - vstup (Max) 60V
typ Constant Current topológia Buck
Stýl ukončenia Wire Leads Veľkosť / rozmer 1.25" L x 0.80" W x 0.49" H (31.8mm x 20.3mm x 12.5mm)
séria LDU56 hodnotenie -
Výkon (watty) 50W Ostatné mená 1470-2172
Prevádzková teplota -40°C ~ 70°C Počet výstupov 1
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Remote On/Off, SCP efektívnosť 97%
stmievanie PWM Detailný popis 1A 2 ~ 56 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Prúd - výstup (Max) 1A schválenie EN
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LDU5660S1000
LDU5660S1000
výrobcovia: XP Power
popis: LED SUPPLY CC BUCK 2-56V 1000MA