LDU4860S600-WD
XP PowerXP Power
LDU4860S600-WD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LDU4860S600-WD
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu LED DRIVER CC BUCK 2-57V 600MA
listoch: LDU4860S600-WD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie LDU4860S600-WD
Číslo dielu LDU4860S600-WD Výrobca XP Power
popis LED DRIVER CC BUCK 2-57V 600MA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4318 pcs Dátový hárok LDU4860S600-WD.pdf
závažia 0.04 lb (18.14g) Napätie - výstup 2 ~ 57 V
Napätie - vstup (min) 7V Napätie - vstup (Max) 60V
typ Constant Current topológia Buck
Stýl ukončenia Wire Leads Veľkosť / rozmer 1.25" L x 0.80" W x 0.49" H (31.8mm x 20.3mm x 12.5mm)
séria LDU48 hodnotenie IP67
Výkon (watty) 34W Prevádzková teplota -40°C ~ 70°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Remote On/Off, SCP
efektívnosť 97% stmievanie Analog, PWM
Detailný popis 600mA 2 ~ 57 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Prúd - výstup (Max) 600mA
schválenie EN
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LDU4860S350-WD
LDU4860S350-WD
výrobcovia: XP Power
popis: LED DRIVER CC BUCK 2-57V 350MA
Skladom: 5497 pcs
Stiahnuť ▼: LDU4860S350-WD.pdf
RFQ
LDU5660S1000
LDU5660S1000
výrobcovia: XP Power
popis: LED SUPPLY CC BUCK 2-56V 1000MA
Skladom: 7144 pcs
Stiahnuť ▼: LDU5660S1000.pdf
RFQ
LDU4860S600
LDU4860S600
popis: LED SUPPLY CC BUCK 2-57V 600MA