LDU4860S700
XP PowerXP Power
LDU4860S700 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LDU4860S700
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu LED SUPPLY CC BUCK 2-57V 700MA
listoch: LDU4860S700.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie LDU4860S700
Číslo dielu LDU4860S700 Výrobca XP Power
popis LED SUPPLY CC BUCK 2-57V 700MA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5800 pcs Dátový hárok LDU4860S700.pdf
závažia 0.039 lb (17.69g) Napätie - výstup 2 ~ 57 V
Napätie - vstup (min) 7V Napätie - vstup (Max) 60V
typ Constant Current topológia Buck
Veľkosť / rozmer 1.25" L x 0.80" W x 0.49" H (31.8mm x 20.3mm x 12.5mm) séria LDU48
Výkon (watty) 40W obal Tube
Balík / puzdro 23-DIP Module, 9 Leads Ostatné mená 1470-2169-5
Prevádzková teplota -40°C ~ 70°C Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Remote On/Off, SCP efektívnosť 97%
stmievanie Analog, PWM Detailný popis 700mA 2 ~ 57 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Prúd - výstup (Max) 700mA schválenie EN