LDU4860S700-WD
XP PowerXP Power
LDU4860S700-WD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LDU4860S700-WD
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu LED DRIVER CC BUCK 2-57V 700MA
listoch: LDU4860S700-WD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie LDU4860S700-WD
Číslo dielu LDU4860S700-WD Výrobca XP Power
popis LED DRIVER CC BUCK 2-57V 700MA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5303 pcs Dátový hárok LDU4860S700-WD.pdf
závažia 0.04 lb (18.14g) Napätie - výstup 2 ~ 57 V
Napätie - vstup (min) 7V Napätie - vstup (Max) 60V
typ Constant Current topológia Buck
Stýl ukončenia Wire Leads Veľkosť / rozmer 1.25" L x 0.80" W x 0.49" H (31.8mm x 20.3mm x 12.5mm)
séria LDU48 hodnotenie IP67
Výkon (watty) 40W Ostatné mená 1470-2170
Prevádzková teplota -40°C ~ 70°C Počet výstupov 1
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Remote On/Off, SCP efektívnosť 97%
stmievanie Analog, PWM Detailný popis 700mA 2 ~ 57 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Prúd - výstup (Max) 700mA schválenie EN