RSMF3JB470R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JB470R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF3JB470R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 470 OHM 3W 5% AXIAL
listoch: 1.RSMF3JB470R.pdf2.RSMF3JB470R.pdf
  • správa
Špecifikácie RSMF3JB470R
Číslo dielu RSMF3JB470R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 470 OHM 3W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 856387 pcs Dátový hárok 1.RSMF3JB470R.pdf2.RSMF3JB470R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSMF odpor 470 Ohms
Výkon (watty) 3W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSM 3 470 5% A
RSM34705%A
RSM34705%A-ND
RSM3470JA
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Proof, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 470 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film