RSMF3JB39R0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RSMF3JB39R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF3JB39R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 39 OHM 3W 5% AXIAL
listoch: 1.RSMF3JB39R0.pdf2.RSMF3JB39R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF3JB39R0
Číslo dielu RSMF3JB39R0 Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES 39 OHM 3W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1186842 pcs Dátový hárok 1.RSMF3JB39R0.pdf2.RSMF3JB39R0.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 3W
Napätie - porucha Axial Hrúbka (Max) ±200ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) séria RSMF
Stav RoHS Bulk polarizácia Axial
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu RSMF3JB39R0 Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Proof, Safety FIFO je 2
Rozšírený popis 39 Ohm ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±5%
popis RES 39 OHM 3W 5% AXIAL Povlak, typ puzdra Metal Oxide Film
Bandwidth 39
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
RSMF3JB360R
RSMF3JB360R
výrobcovia: Stackpole Electronics Inc.
popis: RES 360 OHM 3W 5% AXIAL
Skladom: 1049214 pcs
Stiahnuť ▼: RSMF3JB360R.pdf
RFQ
RSMF3JB33R0
RSMF3JB33R0
popis: RES 33 OHM 3W 5% AXIAL
Skladom: 885559 pcs
Stiahnuť ▼: RSMF3JB33R0.pdf
RFQ
RSMF3JB39R0
RSMF3JB39R0
popis: RES 39 OHM 3W 5% AXIAL