RSMF3JB360R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RSMF3JB360R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF3JB360R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 360 OHM 3W 5% AXIAL
listoch: 1.RSMF3JB360R.pdf2.RSMF3JB360R.pdf
  • správa
Špecifikácie RSMF3JB360R
Číslo dielu RSMF3JB360R Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES 360 OHM 3W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1049214 pcs Dátový hárok 1.RSMF3JB360R.pdf2.RSMF3JB360R.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 3W
Napätie - porucha Axial Hrúbka (Max) ±200ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) séria RSMF
Stav RoHS Bulk polarizácia Axial
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu RSMF3JB360R Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Proof, Safety FIFO je 2
Rozšírený popis 360 Ohm ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±5%
popis RES 360 OHM 3W 5% AXIAL Povlak, typ puzdra Metal Oxide Film