RSMF3JB51K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JB51K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF3JB51K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 51K OHM 3W 5% AXIAL
listoch: 1.RSMF3JB51K0.pdf2.RSMF3JB51K0.pdf
  • správa
Špecifikácie RSMF3JB51K0
Číslo dielu RSMF3JB51K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 51K OHM 3W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 845523 pcs Dátový hárok 1.RSMF3JB51K0.pdf2.RSMF3JB51K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSMF odpor 51 kOhms
Výkon (watty) 3W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSM 3 51K 5% A
RSM351K5%A
RSM351K5%A-ND
RSM351KJA
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Proof, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 51 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film