LCB5JB15L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LCB5JB15L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.015 OHM 5W 5% AXIAL
listoch: LCB5JB15L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
750 pcs
  • správa
Špecifikácie LCB5JB15L0
Číslo dielu LCB5JB15L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.015 OHM 5W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 126096 pcs Dátový hárok LCB5JB15L0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.874" L x 0.374" W (22.20mm x 9.50mm)
séria LCB odpor 15 mOhms
Výkon (watty) 5W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 15 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound
zloženie Wirewound
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LCB5JB33L0
LCB5JB33L0
výrobcovia: Stackpole Electronics, Inc.
popis: RES 0.033 OHM 5W 5% AXIAL
Skladom: 136745 pcs
Stiahnuť ▼: LCB5JB33L0.pdf
RFQ
LCB50N
LCB50N
výrobcovia: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
popis: AC/DC CONVERTER 15V 50W