LCB5JB50L0
Prehľad produktov
Číslo dielu: LCB5JB50L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.05 OHM 5W 5% AXIAL
listoch: LCB5JB50L0.pdf
  • správa
Špecifikácie LCB5JB50L0
Číslo dielu LCB5JB50L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.05 OHM 5W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 147042 pcs Dátový hárok LCB5JB50L0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.874" L x 0.374" W (22.20mm x 9.50mm)
séria LCB odpor 50 mOhms
Výkon (watty) 5W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C
Poruchovosť - Detailný popis 50 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound