LCB5FB15L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LCB5FB15L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.015 OHM 5W 1% AXIAL
listoch: LCB5FB15L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
750 pcs
  • správa
Špecifikácie LCB5FB15L0
Číslo dielu LCB5FB15L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.015 OHM 5W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 119679 pcs Dátový hárok LCB5FB15L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.874" L x 0.374" W (22.20mm x 9.50mm)
séria LCB odpor 15 mOhms
Výkon (watty) 5W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 15 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound
zloženie Wirewound
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LCB50N
LCB50N
výrobcovia: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
popis: AC/DC CONVERTER 15V 50W
Skladom: 4659 pcs
Stiahnuť ▼: LCB50N.pdf
RFQ
LCB50Q
LCB50Q
popis: AC/DC CONVERTER 24V 50W
Skladom: 4921 pcs
Stiahnuť ▼: LCB50Q.pdf
RFQ
LCB50D
LCB50D
popis: AC/DC CONVERTER 3.3V 50W
Stiahnuť ▼: LCB50D.pdf
LCB50L
LCB50L
popis: AC/DC CONVERTER 12V 50W