LCB5FB20L0
Prehľad produktov
Číslo dielu: LCB5FB20L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.02 OHM 5W 1% AXIAL
listoch: LCB5FB20L0.pdf
  • správa
Špecifikácie LCB5FB20L0
Číslo dielu LCB5FB20L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.02 OHM 5W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 125195 pcs Dátový hárok LCB5FB20L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.874" L x 0.374" W (22.20mm x 9.50mm)
séria LCB odpor 20 mOhms
Výkon (watty) 5W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C
Poruchovosť - Detailný popis 20 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound
zloženie Wirewound
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LCB5JB15L0
LCB5JB15L0
výrobcovia: Stackpole Electronics, Inc.
popis: RES 0.015 OHM 5W 5% AXIAL
Skladom: 126096 pcs
Stiahnuť ▼: LCB5JB15L0.pdf
RFQ
LCB5JB22L0
LCB5JB22L0
popis: RES 0.022 OHM 5W 5% AXIAL
Skladom: 143036 pcs
Stiahnuť ▼: LCB5JB22L0.pdf
RFQ
LCB50L
LCB50L
výrobcovia: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
popis: AC/DC CONVERTER 12V 50W
Stiahnuť ▼: LCB50L.pdf
LCB5FB15L0
LCB5FB15L0
popis: RES 0.015 OHM 5W 1% AXIAL
Stiahnuť ▼: LCB5FB15L0.pdf
LCB50E
LCB50E
popis: AC/DC CONVERTER 5V 50W
Stiahnuť ▼: LCB50E.pdf
LCB50N
LCB50N
popis: AC/DC CONVERTER 15V 50W