CB2JBR470
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB2JBR470 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CB2JBR470
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.47 OHM 2W 5% CERAMIC WW
listoch: 1.CB2JBR470.pdf2.CB2JBR470.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie CB2JBR470
Číslo dielu CB2JBR470 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.47 OHM 2W 5% CERAMIC WW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 820444 pcs Dátový hárok 1.CB2JBR470.pdf2.CB2JBR470.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.252" Square x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm)
séria CB odpor 470 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CB 2 0.47 5% B