CB2JBR330
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB2JBR330 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CB2JBR330
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.33 OHM 2W 5% CERAMIC WW
listoch: 1.CB2JBR330.pdf2.CB2JBR330.pdf
  • správa
Špecifikácie CB2JBR330
Číslo dielu CB2JBR330 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.33 OHM 2W 5% CERAMIC WW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 869257 pcs Dátový hárok 1.CB2JBR330.pdf2.CB2JBR330.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.252" Square x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm)
séria CB odpor 330 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CB 2 0.33 5% B