CB2JBR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB2JBR200 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CB2JBR200
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.2 OHM 2W 5% CERAMIC WW
listoch: 1.CB2JBR200.pdf2.CB2JBR200.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie CB2JBR200
Číslo dielu CB2JBR200 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.2 OHM 2W 5% CERAMIC WW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 870071 pcs Dátový hárok 1.CB2JBR200.pdf2.CB2JBR200.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.252" Square x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm)
séria CB odpor 200 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CB 2 0.2 5% B
CB20.25%B
CB20.25%B-ND
CB20.2JB
CB20.2JB-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 200 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound zloženie Wirewound