CB2JBR240
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB2JBR240 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CB2JBR240
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.24 OHM 2W 5% CERAMIC WW
listoch: 1.CB2JBR240.pdf2.CB2JBR240.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie CB2JBR240
Číslo dielu CB2JBR240 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.24 OHM 2W 5% CERAMIC WW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 832988 pcs Dátový hárok 1.CB2JBR240.pdf2.CB2JBR240.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.252" Square x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm)
séria CB odpor 240 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CB 2 0.24 5% B