CB2JBR820
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB2JBR820 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CB2JBR820
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.82 OHM 2W 5% CERAMIC WW
listoch: 1.CB2JBR820.pdf2.CB2JBR820.pdf
  • správa
Špecifikácie CB2JBR820
Číslo dielu CB2JBR820 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.82 OHM 2W 5% CERAMIC WW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 824177 pcs Dátový hárok 1.CB2JBR820.pdf2.CB2JBR820.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.252" Square x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm)
séria CB odpor 820 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CB 2 0.82 5% B