CB2JBR680
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB2JBR680 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CB2JBR680
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.68 OHM 2W 5% CERAMIC WW
listoch: 1.CB2JBR680.pdf2.CB2JBR680.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie CB2JBR680
Číslo dielu CB2JBR680 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.68 OHM 2W 5% CERAMIC WW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 921588 pcs Dátový hárok 1.CB2JBR680.pdf2.CB2JBR680.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.252" Square x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm)
séria CB odpor 680 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená CB 2 0.68 5% B