SC1565IM-1.8TRT
SemtechSemtech
Semtech
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC1565IM-1.8TRT
Výrobca / Značka: Semtech
Popis produktu IC REGULATOR TO-263
listoch: SC1565IM-1.8TRT.pdf
  • správa
Špecifikácie SC1565IM-1.8TRT
Číslo dielu SC1565IM-1.8TRT Výrobca Semtech
popis IC REGULATOR TO-263 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5405 pcs Dátový hárok SC1565IM-1.8TRT.pdf
séria * Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
výrobcovia: Semtech
popis: IC REG LINEAR 3V 500MA SOT23-5
Skladom: 4169 pcs
výrobcovia: Semtech
popis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-3
Skladom: 73499 pcs
Stiahnuť ▼: SC1565IST25TRT.pdf
RFQ
SC1565I5M2.5TRT
SC1565I5M2.5TRT
popis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-5
Stiahnuť ▼: SC1565I5M2.5TRT.pdf
SC1565IST18TRT
SC1565IST18TRT
popis: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-3
Stiahnuť ▼: SC1565IST18TRT.pdf
SC1565I5M1.8TRT
SC1565I5M1.8TRT
popis: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO263-5
SC1563ISK3.3TRT
popis: IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT23-5
Stiahnuť ▼: SC1563ISK3.3TRT.pdf
SC1565IM-2.5TRT
SC1565IM-2.5TRT
popis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263
Stiahnuť ▼: SC1565IM-2.5TRT.pdf
SC1563ISK2.5TRT
SC1563ISK2.5TRT
popis: IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT23-5
Stiahnuť ▼: SC1563ISK2.5TRT.pdf
SC1563ISK1.8TRT
SC1563ISK1.8TRT
popis: IC REG LINEAR 1.8V 500MA SOT23-5
Stiahnuť ▼: SC1563ISK1.8TRT.pdf
SC1565IS-1.8TRT
SC1565IS-1.8TRT
popis: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A 8SO
Stiahnuť ▼: SC1565IS-1.8TRT.pdf
SC1565IS-2.5TRT
SC1565IS-2.5TRT
popis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A 8SO
Stiahnuť ▼: SC1565IS-2.5TRT.pdf
SC1565IT-2.5T
SC1565IT-2.5T
popis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO220-3
Stiahnuť ▼: SC1565IT-2.5T.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety