SC1563ISK1.8TRT
SemtechSemtech
SC1563ISK1.8TRT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC1563ISK1.8TRT
Výrobca / Značka: Semtech
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 500MA SOT23-5
listoch: SC1563ISK1.8TRT.pdf
  • správa
Špecifikácie SC1563ISK1.8TRT
Číslo dielu SC1563ISK1.8TRT Výrobca Semtech
popis IC REG LINEAR 1.8V 500MA SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5402 pcs Dátový hárok SC1563ISK1.8TRT.pdf
Odchod napätia (Max) 0.7V @ 500mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 6.5V
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená SC1563ISK1.8TR Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA SOT-23-5 Prúd - Napájanie (Max) 150µA
Aktuálny - pokojný (Iq) 2µA Prúd - výstup 500mA
Ovládacie funkcie Enable
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SC15470KT
SC15470KT
výrobcovia: AMP Connectors / TE Connectivity
popis: FIXED IND 47UH 235MA 2.75 OHM TH
Skladom: 51436 pcs
Stiahnuť ▼: SC15470KT.pdf
RFQ
SC1563ISK3.0TRT
SC1563ISK3.0TRT
výrobcovia: Semtech
popis: IC REG LINEAR 3V 500MA SOT23-5
Skladom: 4169 pcs
Stiahnuť ▼: SC1563ISK3.0TRT.pdf
RFQ
SC1541CS-3.3TRT
SC1541CS-3.3TRT
výrobcovia: Semtech
popis: IC REG LINEAR 3.3V 1A 8SO
Stiahnuť ▼: SC1541CS-3.3TRT.pdf
SC154R7KT
SC154R7KT
popis: FIXED IND 4.7UH 300MA 2.6 OHM TH
Stiahnuť ▼: SC154R7KT.pdf
SC1548CSK1.5TRT
SC1548CSK1.5TRT
popis: IC LNR REG CTRLR 1OUT SOT23-5
Stiahnuť ▼: SC1548CSK1.5TRT.pdf
SC1563ISK3.3TRT
SC1563ISK3.3TRT
popis: IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT23-5
Stiahnuť ▼: SC1563ISK3.3TRT.pdf
SC1565I5M1.8TRT
SC1565I5M1.8TRT
popis: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO263-5
Stiahnuť ▼: SC1565I5M1.8TRT.pdf
SC1548CSKTRT
SC1548CSKTRT
Stiahnuť ▼: SC1548CSKTRT.pdf
SC1565I5M2.5TRT
SC1565I5M2.5TRT
popis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-5
Stiahnuť ▼: SC1565I5M2.5TRT.pdf
SC1563ISK2.5TRT
SC1563ISK2.5TRT
popis: IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT23-5
Stiahnuť ▼: SC1563ISK2.5TRT.pdf
SC1565IM-1.8TRT
SC1565IM-1.8TRT
popis: IC REGULATOR TO-263
Stiahnuť ▼: SC1565IM-1.8TRT.pdf
SC1545CS-1.8TRT
SC1545CS-1.8TRT
popis: IC REG LDO 1.8V 0.5A 8SOIC
Stiahnuť ▼:
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety