SC1565I5M2.5TRT
SemtechSemtech
SC1565I5M2.5TRT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC1565I5M2.5TRT
Výrobca / Značka: Semtech
Popis produktu IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-5
listoch: SC1565I5M2.5TRT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie SC1565I5M2.5TRT
Číslo dielu SC1565I5M2.5TRT Výrobca Semtech
popis IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 41176 pcs Dátový hárok SC1565I5M2.5TRT.pdf
Odchod napätia (Max) 0.6V @ 1.5A Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení TO-263-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená SC1565I5M2.5TR Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A TO-263-5 Prúd - Napájanie (Max) 1.75mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 35µA Prúd - výstup 1.5A
Ovládacie funkcie Enable
Súvisiace produkty
SC1565IS-2.5TRT
SC1565IS-2.5TRT
výrobcovia: Semtech
popis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A 8SO
Skladom: 76966 pcs
Stiahnuť ▼: SC1565IS-2.5TRT.pdf
RFQ
SC1563ISK1.8TRT
SC1563ISK1.8TRT
výrobcovia: Semtech
popis: IC REG LINEAR 1.8V 500MA SOT23-5
Skladom: 5402 pcs
Stiahnuť ▼: SC1563ISK1.8TRT.pdf
RFQ
SC1565IST25TRT
SC1565IST25TRT
popis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-3
Stiahnuť ▼: SC1565IST25TRT.pdf
SC1565IST18TRT
SC1565IST18TRT
popis: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-3
Stiahnuť ▼: SC1565IST18TRT.pdf
SC154R7KT
SC154R7KT
výrobcovia: AMP Connectors / TE Connectivity
popis: FIXED IND 4.7UH 300MA 2.6 OHM TH
Stiahnuť ▼: SC154R7KT.pdf
SC1563ISK2.5TRT
SC1563ISK2.5TRT
popis: IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT23-5
Stiahnuť ▼: SC1563ISK2.5TRT.pdf
SC1563ISK3.3TRT
SC1563ISK3.3TRT
popis: IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT23-5
SC1565I5M1.8TRT
popis: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO263-5
SC1563ISK3.0TRT
popis: IC REG LINEAR 3V 500MA SOT23-5
Stiahnuť ▼: SC1563ISK3.0TRT.pdf
SC1565IM-2.5TRT
SC1565IM-2.5TRT
popis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263
Stiahnuť ▼: SC1565IM-2.5TRT.pdf
SC1565IM-1.8TRT
SC1565IM-1.8TRT
popis: IC REGULATOR TO-263
Stiahnuť ▼: SC1565IM-1.8TRT.pdf
SC1565IS-1.8TRT
SC1565IS-1.8TRT
popis: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A 8SO
Stiahnuť ▼: SC1565IS-1.8TRT.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety