SC1565IS-1.8TRT
SemtechSemtech
Semtech
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC1565IS-1.8TRT
Výrobca / Značka: Semtech
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 1.5A 8SO
listoch: SC1565IS-1.8TRT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SC1565IS-1.8TRT
Číslo dielu SC1565IS-1.8TRT Výrobca Semtech
popis IC REG LINEAR 1.8V 1.5A 8SO Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 62151 pcs Dátový hárok SC1565IS-1.8TRT.pdf
Odchod napätia (Max) 0.6V @ 1.5A Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení 8-SO séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená SC1565IS-1.8CT
SC1565IS-1.8CT-ND
SC1565IS-1.8TRTCT
Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A 8-SO Prúd - Napájanie (Max) 1.75mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 35µA Prúd - výstup 1.5A
Ovládacie funkcie Enable
výrobcovia: Semtech
popis: IC REG LINEAR 3V 500MA SOT23-5
Skladom: 4169 pcs
Stiahnuť ▼: SC1563ISK3.0TRT.pdf
RFQ
SC1566I5M2.5TRT
SC1566I5M2.5TRT
výrobcovia: Semtech
popis: IC REG LINEAR 2.5V 3A TO263-5
Skladom: 40198 pcs
Stiahnuť ▼: SC1566I5M2.5TRT.pdf
RFQ
SC1565IM-2.5TRT
SC1565IM-2.5TRT
popis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263
Stiahnuť ▼: SC1565IM-2.5TRT.pdf
SC1565I5M1.8TRT
SC1565I5M1.8TRT
popis: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO263-5
Stiahnuť ▼: SC1565I5M1.8TRT.pdf
SC1565IS-2.5TRT
SC1565IS-2.5TRT
popis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A 8SO
Stiahnuť ▼: SC1565IS-2.5TRT.pdf
popis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-5
Stiahnuť ▼: SC1565I5M2.5TRT.pdf
SC1563ISK3.3TRT
SC1563ISK3.3TRT
popis: IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT23-5
Stiahnuť ▼: SC1563ISK3.3TRT.pdf
SC1565IT-2.5T
SC1565IT-2.5T
popis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO220-3
Stiahnuť ▼: SC1565IT-2.5T.pdf
popis: IC REG LINEAR 1.8V 3A TO263-5
Stiahnuť ▼: SC1566I5M1.8TRT.pdf
SC1565IST25TRT
SC1565IST25TRT
popis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-3
Stiahnuť ▼: SC1565IST25TRT.pdf
SC1565IM-1.8TRT
SC1565IM-1.8TRT
popis: IC REGULATOR TO-263
Stiahnuť ▼: SC1565IM-1.8TRT.pdf
SC1565IST18TRT
SC1565IST18TRT
popis: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-3
Stiahnuť ▼: SC1565IST18TRT.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety