BTB41-800BRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB41-800BRG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BTB41-800BRG
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC 800V 40A TOP3
listoch: BTB41-800BRG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • správa
Špecifikácie BTB41-800BRG
Číslo dielu BTB41-800BRG Výrobca STMicroelectronics
popis TRIAC 800V 40A TOP3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 27321 pcs Dátový hárok BTB41-800BRG.pdf
Napätie - stav vypnutý 800V Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1.3V
Typ triakov Standard Balík dodávateľov zariadení TOP3
séria - obal Tube
Balík / puzdro TOP-3 Ostatné mená 497-7192-5
BTB41-800BRG-ND
BTB41800BRG
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Detailný popis TRIAC Standard 800V 40A Through Hole TOP3 Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 40A
Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 400A, 420A Prúd - Hold (Ih) (Max) 80mA
Prúd - Spúšťanie brány (Max) 50mA konfigurácia Single