BTB26-600BRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB26-600BRG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BTB26-600BRG
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC 600V 25A TOP3
listoch: BTB26-600BRG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • správa
Špecifikácie BTB26-600BRG
Číslo dielu BTB26-600BRG Výrobca STMicroelectronics
popis TRIAC 600V 25A TOP3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 45710 pcs Dátový hárok BTB26-600BRG.pdf
Napätie - stav vypnutý 600V Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1.3V
Typ triakov Standard Balík dodávateľov zariadení TOP3
séria - obal Tube
Balík / puzdro TOP-3 Ostatné mená 497-3398-5
BTB26600BRG
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Detailný popis TRIAC Standard 600V 25A Through Hole TOP3 Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 25A
Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 250A, 260A Prúd - Hold (Ih) (Max) 80mA
Prúd - Spúšťanie brány (Max) 50mA konfigurácia Single