BTB24-700BRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB24-700BRG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BTB24-700BRG
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC 700V 25A TO220AB
listoch: BTB24-700BRG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie BTB24-700BRG
Číslo dielu BTB24-700BRG Výrobca STMicroelectronics
popis TRIAC 700V 25A TO220AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 54710 pcs Dátový hárok BTB24-700BRG.pdf
Napätie - stav vypnutý 700V Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1.3V
Typ triakov Standard Balík dodávateľov zariadení TO-220AB
séria - obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis TRIAC Standard 700V 25A Through Hole TO-220AB
Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 25A Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 250A, 260A
Prúd - Hold (Ih) (Max) 80mA Prúd - Spúšťanie brány (Max) 50mA