BTB24-600BRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB24-600BRG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BTB24-600BRG
Výrobca / Značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC 600V 25A TO220AB
listoch: BTB24-600BRG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie BTB24-600BRG
Číslo dielu BTB24-600BRG Výrobca STMicroelectronics
popis TRIAC 600V 25A TO220AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 80071 pcs Dátový hárok BTB24-600BRG.pdf
Napätie - stav vypnutý 600V Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max) 1.3V
Typ triakov Standard Balík dodávateľov zariadení TO-220AB
séria - obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 Ostatné mená 497-2432
497-2432-ND
BTB24-600B
BTB24600BRG
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 23 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis TRIAC Standard 600V 25A Through Hole TO-220AB
Aktuálny stav - On (RMS) (Max) 25A Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho) 250A, 260A
Prúd - Hold (Ih) (Max) 80mA Prúd - Spúšťanie brány (Max) 50mA