63TXW100MEFC6.3X30
RubyconRubycon
63TXW100MEFC6.3X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63TXW100MEFC6.3X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63TXW100MEFC6.3X30.pdf2.63TXW100MEFC6.3X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 63TXW100MEFC6.3X30
Číslo dielu 63TXW100MEFC6.3X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 163887 pcs Dátový hárok 1.63TXW100MEFC6.3X30.pdf2.63TXW100MEFC6.3X30.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 515mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.03A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapacitné 100µF