63TXW390MEFC10X30
RubyconRubycon
63TXW390MEFC10X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63TXW390MEFC10X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63TXW390MEFC10X30.pdf2.63TXW390MEFC10X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 63TXW390MEFC10X30
Číslo dielu 63TXW390MEFC10X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 135998 pcs Dátový hárok 1.63TXW390MEFC10X30.pdf2.63TXW390MEFC10X30.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.16A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.1A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1486
63TXW390MEFCEFR10X30
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.280" (32.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 390µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 390µF aplikácia General Purpose