63TXW390MEFC8X50
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63TXW390MEFC8X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL
listoch: 1.63TXW390MEFC8X50.pdf2.63TXW390MEFC8X50.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 63TXW390MEFC8X50
Číslo dielu 63TXW390MEFC8X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 77859 pcs Dátový hárok 1.63TXW390MEFC8X50.pdf2.63TXW390MEFC8X50.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.326A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.41A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 390µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 390µF