63TLV47M8X10.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63TLV47M8X10.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD
listoch: 1.63TLV47M8X10.5.pdf2.63TLV47M8X10.5.pdf3.63TLV47M8X10.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 63TLV47M8X10.5
Číslo dielu 63TLV47M8X10.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD Stav voľného vodiča / RoHS
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria TLV Ripple Current @ nízkej frekvencie 125mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 250mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-4139-2
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - impedancia 650 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 47µF