63SEV470M18X16.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63SEV470M18X16.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 63V SMD
listoch: 1.63SEV470M18X16.5.pdf2.63SEV470M18X16.5.pdf3.63SEV470M18X16.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie 63SEV470M18X16.5
Číslo dielu 63SEV470M18X16.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 63V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria SEV Ripple Current @ nízkej frekvencie 850mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.02A @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-3511-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 470µF aplikácia Automotive