63SEV220M12.5X16
RubyconRubycon
63SEV220M12.5X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63SEV220M12.5X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 63V SMD
listoch: 1.63SEV220M12.5X16.pdf2.63SEV220M12.5X16.pdf3.63SEV220M12.5X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
150 pcs
300 pcs
750 pcs
1050 pcs
3750 pcs
  • správa
Špecifikácie 63SEV220M12.5X16
Číslo dielu 63SEV220M12.5X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 63V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria SEV Ripple Current @ nízkej frekvencie 580mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 696mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-3118-2
63SEV220M12.5X16-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 220µF aplikácia Automotive