63SGV33M8X10.5
RubyconRubycon
63SGV33M8X10.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63SGV33M8X10.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 63V SMD
listoch: 1.63SGV33M8X10.5.pdf2.63SGV33M8X10.5.pdf3.63SGV33M8X10.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 63SGV33M8X10.5
Číslo dielu 63SGV33M8X10.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 63V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria SGV Ripple Current @ nízkej frekvencie 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 172.5mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-2504-2
63SGV33M8X10.5-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 33µF aplikácia Automotive