63SGV330M16X21.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 63SGV330M16X21.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SMD CAP
listoch: 1.63SGV330M16X21.5.pdf2.63SGV330M16X21.5.pdf3.63SGV330M16X21.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
75 pcs
  • správa
Špecifikácie 63SGV330M16X21.5
Číslo dielu 63SGV330M16X21.5 Výrobca Rubycon
popis SMD CAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria SGV Ripple Current @ nízkej frekvencie 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 588mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia Automotive