450KXW56MEFC14.5X35
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450KXW56MEFC14.5X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM
listoch: 1.450KXW56MEFC14.5X35.pdf2.450KXW56MEFC14.5X35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 450KXW56MEFC14.5X35
Číslo dielu 450KXW56MEFC14.5X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 65085 pcs Dátový hárok 1.450KXW56MEFC14.5X35.pdf2.450KXW56MEFC14.5X35.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.571" Dia (14.50mm)
séria KXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 440mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 660mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 56µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 56µF