450KXW33MEFC12.5X30
RubyconRubycon
450KXW33MEFC12.5X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450KXW33MEFC12.5X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
listoch: 1.450KXW33MEFC12.5X30.pdf2.450KXW33MEFC12.5X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 450KXW33MEFC12.5X30
Číslo dielu 450KXW33MEFC12.5X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 63619 pcs Dátový hárok 1.450KXW33MEFC12.5X30.pdf2.450KXW33MEFC12.5X30.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria KXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 420mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 33µF