450KXW39MEFC12.5X35
RubyconRubycon
450KXW39MEFC12.5X35 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450KXW39MEFC12.5X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 39UF 20% 450V RADIAL
listoch: 1.450KXW39MEFC12.5X35.pdf2.450KXW39MEFC12.5X35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 450KXW39MEFC12.5X35
Číslo dielu 450KXW39MEFC12.5X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 39UF 20% 450V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 68210 pcs Dátový hárok 1.450KXW39MEFC12.5X35.pdf2.450KXW39MEFC12.5X35.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria KXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 320mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 39µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 39µF aplikácia General Purpose