450KXW47MEFC12.5X40
RubyconRubycon
450KXW47MEFC12.5X40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450KXW47MEFC12.5X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
listoch: 1.450KXW47MEFC12.5X40.pdf2.450KXW47MEFC12.5X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 450KXW47MEFC12.5X40
Číslo dielu 450KXW47MEFC12.5X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 77529 pcs Dátový hárok 1.450KXW47MEFC12.5X40.pdf2.450KXW47MEFC12.5X40.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria KXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 380mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 570mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 47µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 47µF